Cvičení s TRX

Pravidelným cvičením se závěsným systémem TRX můžete docílit dokonale zpevněné postavy a vybudování si fyzické kondice. TRX se v posledních letech stalo hitem českých posiloven a čím dál více lidí si jej pořizuje i na domácí cvičení.

Co je TRX?

[snippet slug=”google_ad_main” /]

Jedná se o závěsný systém, se kterým můžete cvičit prakticky kdekoliv. Ať již v posilovně nebo v pohodlí vlastního domova či ve volné přírodě, je to jen na Vás.

Tento závěsný systém TRX se skládá ze dvou popruhů, které mají na konci madla na uchopení rukou či zaháknutí nohou. Závěsný systém lze zachytit na skobu či zavěsit za dveře či za strom v přírodě, kde spojíte příjemné s užitečným na čerstvém vzduchu ☺.

Mnoho lidí ocení, že lze tento závěsný systém vozit sebou prakticky kamkoliv, dokonce i na letní dovolenou, kde si může zacvičit celá rodina a bez obav si dát zmrzlinu.

Výhoda cvičení s TRX

jak-cvicit-s-trx

Výhoda tkví v komplexnosti cviků, kterými procvičíte celé tělo, vrchní část, spodní a především i střed těla (core). Další z výhod cvičení s TRX je jeho zábavná forma, kdy nemáte šanci se nudit. Cvičení s tímto závěsným systémem se stalo velice populárním a oblíbeným nejenom mezi mladými, ale i staršími generacemi. Díky tomuto cvičení na sobě můžete pozorovat znatelné výsledky a posouvat se stále kupředu.

Tréninky s TRX si lze rozložit rovnoměrně, vždy na zaměření celé části těla, tudíž se nemusíme bát, že bychom zanedbávali nějakou z částí. Myslím, že teď už nemusíte váhat, zda toto super cvičení vyzkoušet, pokud budete poctivě cvičit výsledky se dostaví během pár týdnů☺.

Pokud si nevíte rady, kde sehnat tento závěsný systém, mrkněte na tyto stránky a určitě si vyberete.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *